Zalety mezoterapii igłowej

Jeżeli Twoim problemem są drobne zmarszczki, obrzęki i zasinienia w okolicy oczu, łysienie, wypadanie włosów, a także problemy z nawilżeniem skóry, to rozwiązanie jakim jest mezoterapia igłowa będzie dla Ciebie idealna. Odwiedź nasz gabinet i dowiedz się więcej o tym, jakie są zalety mezoterapii igłowej. 

Zalety mezoterapii igłowej

Zabieg mezoterapii bezigłowej to niechirurgiczna metoda, która pozwala przywrócić skórze zdrowy i piękny wygląd. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej skutecznych zabiegów regeneracyjnych. Mezoterapia igłowa to metoda precyzyjnej stymulacji skóry, polegająca na wstrzyknięciu  określonych substancji odżywczych – minerałów, witamin, kwasu hialuronowego, bezpośrednio do skóry. Jest polecana przede wszystkim w terapiach mających na celu leczenie wypadania włosów oraz terapii cellulitu i rozstępów. Bardzo dobrze wpływa na mikrokrążenie i poprawia elastyczność skóry – tym samym zmniejsza tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Dzięki temu pomaga w likwidacji zmarszczek, obrzęków oraz zasinień.

Zalety mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa stosowana w naszym gabinecie kosmetologicznym pozwala na zahamowanie lub odwrócenie wielu niekorzystnych zmian, stanowiąc tym samym wartościowy element medycyny estetycznej. Poza tym, samo nakłuwanie skóry ma na nią bardzo dobry wpływ, ponieważ zapewnia poprawę metabolizmu, stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, powstanie nowych naczyń krwionośnych. Oprócz tego stymuluje regenerację skóry, hamuje tworzenie szkodliwych wolnych rodników oraz prawidłowo odżywia skórę. 

Po zabiegu mezoterapii igłowej Pacjentki zauważają wzrost elastyczności skóry, jędrności a także jej rozświetlenie. Zmarszczki są skorygowane, następuje odżywienie, wzmocnienie oraz zahamowanie wypadania włosów, które są dodatkowo stymulowane do wzrostu. Ilość zabiegów zależy od tego jaki problem ma Pacjentka oraz w jakim stanie jest jej skóra. W zależności od tego, zabieg mezoterapii wykonuje się co 14 lub 18 dni i co najmniej 4 razy. Aby utrzymać efekty osiągnięte po pierwszych zabiegach zabieg należy powtarzać raz na miesiąc przez następne pół roku. 

Umów się na wizytę w naszym gabinecie kosmetologicznym w Sanoku – tu dowiesz się jakie są zalety mezoterapii igłowej. Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi zabiegami i usługami.