TMT SYSTEM

TMT System™ – usuwanie cellulitu, zmarszczek, rozstępów

tmt system - usuwanie zmarszczek i cellulitu sanokTMT System™ to urządzenie medyczne, umożliwiające zwiększenie przepuszczalności skóry, poprzez zastosowanie zjawiska elektroforoporacji. Jeśli warstwa rogowa skóry będzie miała zwiększoną przepuszczalność, to składniki funkcjonalne łatwiej wnikną w głębsze warstwy skóry, tam gdzie zachodzą różnego rodzaju procesy naprawcze. Dzięki temu substancje aktywne wnikają głębiej w skórę, a usuwanie zmarszczek, rozstępów czy usuwanie cellulitu jest o wiele skuteczniejsze. Stanowi nowy sposób wprowadzania substancji aktywnych w leczeniu cellulitu, zmarszczek, rozstępów i wiotkości skóry. usuwanie cellulitu i usuwanie zmarszczek - gabinet kosmetyczny Sanok

Maksymalne bezpieczeństwo podczas zabiegu:

TMT System™ zostało tak zaprojektowane, aby Pacjent był całkowicie bezpieczny podczas zabiegu. Możliwe jest dobieranie parametrów technicznych w zależności od rodzaju zabiegu i wprowadzanych substancji, tak aby maksymalnie chronić Pacjenta.

WSKAZANIA

Dzięki TMT System™ możliwe jest wykonywanie 9 rodzajów zabiegów estetycznych, a dla każdego z nich został opracowany odpowiedni program: ujędrniający, antycellulitowy, na rozstępy, na cellulit zlokalizowany, na regenerację skóry po słońcu, regenerujący skórę głowy i zmniejszający wypadanie włosów, na przebarwienia, na naczynka oraz program odmładzający.

MECHANIZM DZIAŁANIA

TMT System™doprowadza do warstwy rogowej ładunek elektryczny w postaci kombinacji 2 rodzajów prądu wywołując w ten sposób zjawisko elektroforoporacji. Elektroforoporacja stanowi połączenie jontoforezy i elektroporacji.

W TMT System™ oba zjawiska zachodzą w tym samym momencie, co pozwala na znaczące zwiększenie ilości i głębokości (4 mm w skórę) penetracji substancji aktywnych aplikowanych zewnętrznie.

Skuteczność TMT System™ w zwiększaniu przepuszczalności skóry została doświadczalnie oceniona w badaniach przeprowadzonych na chirurgicznych wycinkach skóry.

TMT System™ zwiększa przepuszczalność skóry dla substancji aktywnych:

1) 7 x większa penetracja substancji aktywnych do warstwy rogowej

2) 14 x większa penetracja substancji aktywnych do naskórka

3) 40 x większa penetracja substancji aktywnych do skóry właściwej.