SONOSTAR III

sonostar III matrix - likwidacja zmarszczek, cellulitu

Sonostar III – nowoczesna technologia dla likwidacji 7 problemów skórnych

Sonostar III jest urządzeniem ultradźwiękowym stworzonym przez dra med. Elmara Ulricha, uznanego specjalisty i eksperta z dziedziny wykorzystania biorezonansu w medycynie na wyłączne zamówienie instytutu dra Kleanthousa. Urządzenie to jest wyróżnia się na tle innych zwielokrotnioną częstotliwością, co pozwala na przeprowadzenie zabiegów, które są w stanie zlikwidować określony problem skórny.

Multiczęstotliwość głowicy SONOSTAR III umożliwia przeprowadzenie zabiegów likwidujących określony problem:głowica sonostra likwidująca cellulit, zmarszczki, trądzik

7 melodii dla 7 problemów skórnych

 1. zmarszczki
 2. trądzik
 3. blizny
 4. rozszerzone naczynka
 5. depilacja
 6. zatory
 7. cellulit

Wyobraźcie sobie Państwo że granice wieku zostają pokonane. Dzisiejsza nauka rozwinęła technologię, która przekracza wszelkie granice wyobrażenia. Zainspirowany naukowymi odkryciami KLEANTHOUS stworzył światową nowość, technologiczny przełom.

Pierwsze urządzenie wykorzystujące ultradźwięki w kosmetyce z medyczną szklaną głowicą i skuteczną, wysoce zintegrowaną techniką LED, które wytwarza przeznaczoną specjalnie do kosmetycznego zabiegu częstotliwość światła. W dalszym ciągu modułowo zaprogramowane częstotliwości ultradźwięków uzupełniają nadzwyczajny sposób działania tego jedynego w swoim rodzaju urządzenia. Wielorakie kosmetyczne możliwości zastosowania nowego urządzenia urzeczywistniają Państwa oczekiwania, które do tej pory pozostawały w sferze marzeń. KLEANTHOUS na bazie nowych odkryć naukowych wykreował nową technikę przeciwdziałającą procesom starzenia skóry.

W powiązaniu z wysoce aktywnymi substancjami czynnymi całej gamy produktów powstają nowe doskonałe możliwości w kosmetyce.

DODATKOWE ZALETY URZĄDZENIA:

 • 21 indywidualnych programów
 • wysoce zintegrowana technika LED dla selektywnego światła spektralnego
 • wysoka jakość przenoszenia dźwięku przez głowicę ze stali szlachetnej, zimnotłoczonej
 • medyczna szklana głowica – higieniczna i bardzo gładka
 • 1 głowica zarówno na twarz jak i na ciało
 • zamiast kabla akumulator dla bardziej mobilnej pracy
 • inteligentna technika ładowania
 • dostosowany do kształtu dłoni