LASER CYNOSURE PALOMAR VECTUS

depilacja palomar vectus - zabieg laserem sanokvectus_logo

Cynosure Palomar Vectus™ – bezpieczna depilacja laserowa

Laser Cynosure Palomar Vectus™ to laser medyczny wyposażony w niezwykle inteligenty czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™ – jedyny taki czytnik na świecie. Pozwala on na określenie poziomu melaniny jeszcze zanim zostanie wykonany zabieg depilacji laserowej, dzięki czemu będzie można dobrać odpowiednie parametry zabiegu. Ponadto, czytnik pozwala na optymalny dobór energii podczas zabiegu depilacji laserowej, który skutecznie usunie owłosienie, a jednocześnie nie doprowadzi do poparzenia.

Skintel™ posiada certyfikat FDA potwierdzający jego skuteczność.

Kolejne doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu zabieg depilacji laserowej jest jeszcze bardziej skuteczny polega na zastosowaniu opatentowanej technologii Photon RecyclingSM, polegającej na wtórnym wykorzystaniu światła, które w naturalny sposób odbija się od skóry. W ten sposób energia, która emituje laser wykorzystywana jest znacznie bardziej efektywnie, a owłosienie usuwane skuteczniej.

W głowicy zastosowano technologię Advanced Contact CoolingSM, dzięki której skóra jest chłodzona przed, w trakcie, jak również po emisji światła. Dzięki temu w trakcie całego zabiegu spada wyczuwalność ciepła, co z kolei wpływa na wzrost komfortu podczas zabiegu.

Laser diodowy Vectus™ to najszybciej pracujący system w swojej kategorii. Zwiększenie końcówki zabiegowej umożliwia wykonanie epilacji nawet dużych powierzchni ciała w kilka minut.

Podwyższona skuteczność lasera diodowego Vectus™ w porównaniu do innych technologii wiodących na rynku została potwierdzona przez niezależna badania kliniczne.