Silver woman

Silver woman to pakiet zabiegowy, na który składają się:pakiet silver woman manicure klasyczny, luminoterapia, masaż relaksacyjny

  • 30 min przeciwstarzeniowy Endermolift by Endermologie® + kosmetyki Soins Techniques LPG®
  • peeling chemiczny Mesopeel Lactic 30% + maska CFM z nanowłóknami 3D
  • peeling chemiczny Mesopeel Azelan + serum i maska Energy C
  • 10 min Endermolift by Endermologie® na okolicę oka + nawilżająco-liftingujące płatki z retinolem i kwasem laktobionowym

Zabieg przeciwstarzeniowy Endermolift skutecznie stymuluje skórę, aby pobudzić fibroblasty, najważniejsze komórki młodości. Ten „fitness” dla skóry w naturalny sposób reaktywuje produkcję niezbędnych włókien podtrzymujących skórę – kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – dla natychmiastowego i trwałego efektu liftingu.

Peeling chemiczny Lactic 30% w naturalny sposób poprawi nawilżenie skóry oraz wygładzi drobne zmarszczki powstałe w wyniku fotostarzenia. Ponadto, poprawi jędrność i sprężystość skóry. Natomiast, regenerująco-odbudowująca skórę maska z nanowłóknami 3D, która nawilży, ukoi i zregeneruje skórę.

Peeling chemiczny Azelan zredukuje niedoskonałości skóry, takie jak rozszerzone pory, drobne zmarszczki czy przebarwienia. Ponadto, zwiększy napięcie skóry i rozjaśni jej koloryt. Intensywnie rozświetlające serum i maska z witaminą C dodadzą skórze blasku i energii.

Zabieg Endermolift na okolicę oka wraz z płatkami silnie nawilżą i uelastycznią skórę wokół oczu, zapewniając efekt pogrubienia, napięcia i liftingu. Mikrokrążenie w naczyniach włosowatych ulegnie poprawie przez co zostaną zmniejszone sińce i obrzęki pod oczami.