REVIDERM SKIN PELER NEW GENERATION

REVIDERM Skin Peeler – skuteczna, bezbolesna

mikrodermabrazja

REVIDERM Skin Peeler to urządzenie, dzięki któremu możliwa jest kontrolowana mikrodermabrazja. Jest to technika pozwalająca na przeprowadzenie łagodnego peelingu mechanicznego, który poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga zlikwidować jej specyficzne problemy.

Sukces kontrolowanej mikrodermabrazji jest wynikiem funkcjonowania REVIDERM Skin Peeler, a dzięki przepływowi kryształów peelingujących REVIDERM Skin Peeler jest w pełni bezpieczne.kontrolowana mikrodermabrazja

Zalety urządzenia to m.in.:

  • zabieg jest całkowicie bezbolesny
  • Klient nie jest wyłączony z codziennych czynności (nie ma zaczerwienień)
  • zabieg jest delikatny i przyjemny
  • rezultaty są widoczne natychmiast i polepszają się z każdym zabiegiem
  • z uwagi na delikatność w procesie zabiegu, biologicznie – kontrolowany proces odnowy skóry zwiększa się znacząco
  • zabieg może być dokładnie dopasowany do indywidualnych potrzeb skóry
  • długość i częstotliwość zabiegu może być dopasowana do indywidualnych potrzeb

SPOSÓB DZIAŁANIA

skin peeler to nowoczesny peeling medycznyREVIDERM Skin Peeler oferuje wyszukaną formę mikrodermabrazji. Jest to specjalny kompresor, ręcznie sterowany z wymienialną końcówką zabiegową. Fragmenty skóry podlegające zabiegowi poddawane są lekkiemu zassaniu, w tym czasie kontrolowany przepływ tlenowych kryształów aluminium wykonuje abrazję. Kryształy te są następnie odsysane z powierzchni skóry wraz z martwymi komórkami i gromadzone w pojemniku na zużyte kryształy. Kontrolowany mechanizm umożliwia dopasowane siły ssącej do wymaganego sposobu działania i głębokości abrazji. Stosując kontrolowaną mikrodermabrazję eliminuje się ryzyko powstania ewentualnych blizn, które mogą wystąpić w przypadku tradycyjnej techniki abrazji. W zamian skóra jest delikatnie poddawana złuszczaniu z wybraną siłą i głębokością zapewnioną przez zastosowanie kryształów.