Bony upominkowe

Na szczególne okazje lub wyjątkowe prezenty proponujemy Państwu bony upominkowe.

Bony takie mogą mieć następujące formy:

 • indywidualnie dla Państwa skomponowane pakiety zabiegów bądź
 • bonów wartościowych na konkretną kwotę

do zrealizowania w DermaDent Medycyna Estetyczna i Kosmetologia.

bony upominkowe do kosmetyczki - sanokBony są doskonałym rozwiązaniem, jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić radość bliskiej Ci osobie. Są świetnym prezentem z okazji takich świąt jak:

– urodziny,
– imieniny,
– Dzień Matki / Ojca,
– prezent mikołajkowy i gwiazdkowy,
– czy po prostu potrzeby obdarowania kogoś wyjątkowego dla Ciebie.

Stanowią one również doskonałą formę nagrody czy podziękowań dla partnerów biznesowych, jak i wyróżnienia pracowników.

Oferty przygotowywane są indywidualnie z naszego całego menu zabiegów.

ZASADY SPRZEDAŻY BONÓW UPOMINKOWYCH

 

 1. Bony upominkowe są wydawane w formie eleganckiego zaproszenia, zapakowanego w kopertę.
 2. Bony upominkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę.
 3. Bony opiewające na kwotę mają formę zaproszenia imiennego. Można również nabyć bezimienne bony na wybrane usługi lub pakiety usług.
 4. Bony można zakupić osobiście w siedzibie DermaDent Medycyna Estetyczna i Kosmetologia – nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami.
 5. Bony można również zakupić składając zamówienia drogą e-mailową: kontakt@dermadent.pl lub telefonicznie: 502 315 048.
 6. Za bony zamówione przez Internet lub telefonicznie przyjmujemy płatności przelewem. Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu potwierdzamy e-mailem na adres podany przez Państwa przy składaniu zamówienia.
 7. Na Państwa życzenie bon upominkowy może zostać wysłany pod wskazany adres listem poleconym – wiąże się to z dodatkową opłatą 10 zł.

REGULAMIN BONÓW UPOMINKOWYCH

Bony upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w DermaDent Medycyna Estetyczna i Kosmetologia zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego bonu.

 1. Można nimi płacić za wszystkie usługi według oferty dostępnej na stronie internetowej www.dermadent.pl
 2. Bony są ważne przez okres 3 miesięcy* od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności bonu – w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona. Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.
 3. Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod nr tel.: 502 315 048, poprzez e-mail: kontakt@dermadent.pl lub osobiście.
 4. Odwołanie umówionej wizyty musi nastąpić na 24 h przed jej terminem drogą telefoniczną, e-mailem lub osobiście. W PRZYPADKU NIEDOWOŁANIA WIZYTY LUB ODWOŁANIA JEJ PÓŹNIEJ NIŻ W PODANYM TERMINIE BON UPOMINKOWY ZOSTAJE UZNANY ZA ZREALIZOWANY ORAZ ZOSTAJE AUTOMATYCZNIE ANULOWANY.
 5. Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.gabinet kosmetyczny dermadent sanok - pomysł na prezent
 6. Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 7. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do bonu, jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość bonu.
 8. Bony imienne nie mogą być przeniesione na inną osobę.
 9. Zaproszenie nie podlega wymianie na kosmetyki będące w sprzedaży detalicznej DermaDent Medycyna Estetyczna i Kosmetologia.
 10. Integralną częścią bonów upominkowych jest niniejszy Regulamin. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.