IONTO MESOPHORESE

Ionto Mesophorese - mezoterpaia mikroigłowa i jonoforeza sanokGabinet odnowy biologicznej SanokMezoterapia mikroigłowa i jonoforeza w jednym

IONTO MESOphorese to urządzenie stanowiące nowoczesne połączenie dwóch zabiegów – jonoforezy oraz mezoterapii.
Przy pomocy mikroskopijnych igieł można osiągnąć natychmiastowy i wyraźny efekt, co wpływa na przyspieszenie procesów samonaprawczych skóry oraz zwiększenie przepuszczalności substancji aktywnych biologicznie. W efekcie następuje uaktywnienie fibroblastów oraz stymulacja elastyny i kolagenu. Dzięki tak zaawansowanej technologii, kosmetyczka może wykonywać zabiegi, którymi kiedyś zajmować się tylko lekarz.
Efekty po zabiegu wykonanym urządzeniem IONTO MESOphorese to m.in. polepszenie elastyczności skóry, poprawa owalu twarzy, przyspieszenie procesu regeneracji naskórka i wygładzenie zmarszczek.

Skuteczniejsze działania Anti-Aging

Zazwyczaj stosowane produkty o działaniu anti-aging takie jak kremy czy maski pozostają na powierzchni skóry. Zawarte w nich substancje odżywcze nie są w stanie przeniknąć w jej głębsze warstwy. MESOphorese transportuje substancje odżywcze preparatu Hyaluron Anti-Aging dużo głębiej. Podczas zabiegu mikroskopijne igiełki otwierają delikatnie barierę skóry, aby umożliwić przedostanie się wysoko skoncentrowanych, bogatych substancji pielęgnacyjnych w głębsze warstwy skóry. Zakańczająca zabieg jonoforeza wtłacza substancje odżywcze jeszcze głębiej, dzięki czemu możliwe jest ich długotrwałe oddziaływanie.

Urządzenie IONTO MESOphorese przeznaczone jest do wykonywania zabiegów na twarzy, szyi, dekolcie oraz wierzchniej stronie dłoni. Zabieg mezoforezy może być również przeprowadzany miejscowo w wybranym obszarze zabiegowym jak np. zmarszczki nad wargą górną.