Zabiegi dla Panny Młodej

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, że ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu, do którego chcemy odpowiednio się przygotować. Podczas ślubnej gorączki, wynajmowania sali, zamawiania cateringu, orkiestry, warto też pamiętać o sobie, o tym by być odpowiednio wypoczętym i zrelaksowanym. Nawet najlepszy garnitur i najpiękniejsza suknia ślubna nie ukryją naszych zmęczonych twarzy, cieni pod oczami. A nie chcemy przecież w dniu ślubu wyglądać szaro i smutno, to dzień, w którym powinien promieniować od nas blask i radość oraz oczywiście miłość.

Jeśli właśnie się zaręczyłaś i planujesz wesele, pamiętaj, żeby poza gośćmi zadbać także o siebie. Umówi się odpowiednio wcześniej na serię zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy, aby w tym wymarzonym dniu pięknie wyglądać.

Jakie zabiegi kosmetyczne wybrać przed ślubem?

zabiegi dla panny młodejMikrodermabrazja korundowa, czyli peeling mechaniczny poprawia funkcjonowanie skóry, przeciwdziałając różnego rodzaju problemom skórnym, jak nadmierne rogowacenie naskórka, problemy pigmentacyjne czy blizny.

Mezoterapia bezigłowa – pomoże w walce z cellulitem, rozstępami i drobnymi zmarszczkami. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów, zabieg powinien być powtórzony kilkakrotnie.

Depilacja laserowa – pozbądź się owłosienia na stałe. Jeśli nie masz czasu i nie chcesz się męczyć z tradycyjną depilacją – wybierz depilację laserową, dzięki której usuniesz zbędne owłosienie z twarzy, ramion, bikini czy nóg.

Peeling kawitacyjny – likwiduje trądzik pospolity, różowaty, drobne zmarszczki. Przywraca zanieczyszczonej skórze blask i piękny wygląd.

Lipomassage, czyli nieinwazyjną technikę wyszczuplania i modelowania sylwetki. Z jego pomocą można zlikwidować tłuszcz, którego nie udało się zwalczyć ćwiczeniami i dietą.

Masaż i rytuały SPA  Panna Młoda powinna być wypoczęta i zrelaksowana. Stres związany z codziennymi sytuacjami, do tego stres przedślubny, dodatkowe obowiązki, chęć dopięcia wszystkiego na ostatni guzik – nie wpływa najlepiej na kondycję naszej skóry i ogólne samopoczucie. Warto więc wybrać się na masaż relaksujący lub rytuały SPA, dzięki którym poczujesz się odprężysz się i poczujesz zdecydowanie lepiej.

Oczywiście nie musimy decydować się na wszystkie te zabiegi, wystarczy wybrać jedynie te, które są dla nas najkorzystniejsze, będą miały najlepszy wpływ na nasze ciało i przede wszystkim, nie będzie do nich żadnych przeciwwskazań.

Warto także pamiętać, że dla najlepszego efektu, konieczne jest powtórzenie depilacji laserowej czy mezoterapii, dlatego o planowaniu tego rodzaju zabiegów musimy pomyśleć dużo wcześniej. W zasadzie najlepiej zapisać się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej kilka a nawet kilkanaście miesięcy wcześniej.

Panny Młode, które tuż przed ślubem przypomniały sobie, że poza suknią i welonem, warto zadbać o swoje ciało i skórę, mogą skorzystać z naszego pakietu zabiegowego, w którym zebrano kilka najistotniejszych zabiegów, gwarantujących promienny wygląd i świetne samopoczucie.