Usuwanie owłosienia laserem

Depilacja laserowa – usuwanie owłosienia na stałe

Chcesz pozbyć się owłosienia na stałe? Masz problemy z wrastającymi włoskami? Przeszkadzają Ci nieestetyczne włoski na brzuchu czy plecach?

Skorzystaj z najnowocześniejszego lasera diodowego Vectus® przeznaczonego do trwałego usuwania owłosienia, jak również do likwidowania drobnych przebarwień.

Na czym polega depilacja laserowa?

usuwanie owłosienia laseremLaser diodowy Palomar Vectus® niszczy strukturę włosa i mieszka włosowego przy użyciu światła, dzięki czemu włoski przestają odrastać. Aby jednak pozbyć się owłosienia na zawsze konieczne jest przynajmniej trzykrotne powtórzenie zabiegu, ponieważ włosy nie rosną równocześnie i nie wszystkie jednakowo zareagują na wiązkę światła lasera. Jeśli dodatkowo wcześniej korzystaliśmy z depilacji woskiem czy pęsetą, dla lepszego efektu konieczny może okazać się czwarty, a nawet piąty zabieg.

Dlaczego laser diodowy Palomar Vectus?

Ponieważ dbamy o bezpieczeństwo i komfort pacjentów używamy najnowocześniejszego sprzętu o najwyższej jakości, a do takich należy właśnie nasz laser diodowy Palomar Vectus. Jest to laser medyczny, posiadający udoskonalony system Light Sheer Duet i jako jedyny posiadający inteligentny czytnik melaniny, który pozwala jeszcze skuteczniej pozbyć się owłosienia.

Dzięki zastosowaniu technologii Advanced Contact Cooling podczas zabiegu skóra jest dodatkowo chłodzona zarówno przed, jak i po, czy w trakcie emisji światła, co znacznie podnosi komfort zabiegu. Zdecydowanemu skróceniu uległ też sam zabieg depilacji laserowej, przykładowo depilacja laserowa nóg trwa tylko 15 minut.

Dla kogo jest przeznaczona depilacja laserowa?

depilacja laserowa palomar vectus sanok

Zabieg depilacji laserowej przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Można nim depilować w zasadzie wszystkie części ciała – nogi, uda, pachy, plecy, kark, bikini czy górną wargę. Dzięki wymiennym głowicom można je dopasować do obszaru zabiegowego, aby depilacja laserowa była skuteczna. Zanim jednak przystąpimy do samego zabiegu konieczna jest analiza grubości i koloru włosa, ich gęstość na obszarze zabiegowym jak również fototyp skóry.

Obecnie depilacja laserowa laserem medycznym Palomar Vectus to najskuteczniejszy sposób na trwałe usuwanie owłosienia. Skończ z bolesną depilacją woskiem czy bezskutecznym goleniem maszynką. Wystarczy tylko kilka zabiegów, aby pozbyć się włosków na zawsze!