Redukcja lokalnych otłuszczeń

Lato to czas wakacji i urlopów, a więc i czas w którym, odsłaniamy więcej ciała. Niestety w wielu przypadkach niektóre partie naszego ciała nie wyglądają korzystnie, ze względu na nadmiar tkanki tłuszczowej, przez co tracimy pewność siebie i radość z wypoczynku, z zazdrością spoglądając na osoby, które nie mają problemów z figurą.

Oczywiście pierwszym krokiem do redukcji tkanki tłuszczowej są odpowiednie ćwiczenia i dieta. Są one jednak czasochłonne, a co gorsza nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Bardzo często mimo diety i odpowiednich ćwiczeń zbędna tkanka tłuszczowa ciągle pozostaje, zwłaszcza w takich miejscach jak uda, biodra, brzuch czy talia. Warto także mieć na uwadze to, że otyłość i nadmiar tkanki tłuszczowej to problem nie tylko estetyczny, ale także zdrowotny: zwiększa ryzyko zachorowań na takie choroby jak: cukrzyca, nadciśnienie czy choroba wieńcowa.

W naszym gabinecie kosmetologicznym zdajemy sobie sprawę, że każda z naszych Klientek chce dobrze wyglądać i przede wszystkim tak się czuć w czasie urlopu. Dlatego też oferujemy profesjonalne zabiegi kosmetologiczne, które pomogą odzyskać wymarzoną sylwetkę:

  • lipomassage – pomaga pozbyć się lokalnych otłuszczeń (nogi, kolana, biodra, uda, ramiona, brzuch, plecy), które są odporne na gimnastykę oraz dietę.
  • mezoterapia bezigłowa – to zabieg, który sprawdzi się w celu likwidacji nadmiernej tkanki tłuszczowej na udach, brzuchu, biodrach, pośladkach oraz ramionach. Mezoterapia sprawdzi się także przy likwidacji uporczywego cellulitu.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane ofertą jaką jest redukcja lokalnych otłuszczeń zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W czasie pierwszej wizyty omówimy jak będzie wyglądał dany zabieg, a także przedstawimy wszystkie wskazania oraz przeciwwskazania.
Już teraz skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i w razie wątpliwości podpowiemy jakie rozwiązanie będzie najlepsze.

Redukcja lokalnych otłuszczeń