Modelowanie ciała

Modelowanie ciała

Trwające lato i sezon urlopowy to czas, kiedy chętniej i częściej odsłaniamy nasze ciało. Chcemy wtedy wyglądać pięknie i bez zarzutu. Wiemy, czego pragną nasze Klientki, dlatego też prowadzony przez nas gabinet kosmetologiczny oferuje szereg zabiegów, które mają na celu pomóc naszym Klientkom wrócić do formy i zgrabnej figury. Zdajemy sobie sprawę, że sama dieta i ćwiczenia nie zawsze pomogą w walce z cellulitem czy lokalnymi otłuszczeniami, dlatego też przygotowaliśmy nowoczesne zabiegi, które skutecznie pomagają rozwiązać takie problemy.

Modelowanie ciała

Obecnie do naszych najpopularniejszych zabiegów związanych z modelowaniem ciała zalicza się:

  • mezoterapia bezigłowa – to zabieg przeznaczony dla osób borykających się z takimi problemami jak: cellulit, cellulit zlokalizowany (nadmierna tkanka tłuszczowa na udach, pośladkach, biodrach, ramionach), szorstka skóra, blizny, rozstępy, brak nawilżenia skóry, wiotkość. Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny sposób transportu substancji w procesie leczenie cellulitu, zmarszczek czy wiotkości skóry. Oferujemy kilka programów zabiegów, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb naszych Klientek. Efektami mezoterapii bezigłowej są przede wszystkim: wyrzeźbienie sylwetki, wyszczuplanie, poprawa mikrokrążenia, eliminacja nadmiaru wody w organizmie, nadanie elastyczności skórze, poprawa wyglądu. Odnowa i rewitalizacja skóry.
  • lipomassage – jest przeznaczony dla osób borykających się z problemem cellulitu, wiotkiej pozbawionej jędrności skóry, otłuszczenia kostek nóg, kolan, pośladków, ud, ramion, brzucha i pleców. Lipomassage to nieinwazyjna i w 100% naturalna technika wyszczuplania i modelowania sylwetki. Po zbiegach skora staje się jędrniejsza, figura jest wyrzeźbiona, cellulit wygładzony, a komórki tłuszczowe są zlikwidowane.
  • karboksyterapia – to terapia dla osób borykających się z problemami rozstępów, cellulitem, bliznami przerostowymi i zanikowymi czy utratą elastyczności skóry. Karboksyterapia to jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej od czasów wynalezienia botoksu. To metoda pomagająca walczyć z lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, rozstępami czy bliznami. Terapia ta poprawia odżywienie tkanki i utlenowanie tkanek oraz lokalnie likwiduje tkankę tłuszczową.
  • masaż banką chińską – to doskonały sposób na wygładzenie i uelastycznienie skóry. Skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, co ułatwia pracę preparatom wyszczuplającym, które stosowane są po zabiegu. Masaż bańką chińską wyraźnie poprawia jakość skóry, zmniejsza bądź likwiduje cellulit, zmniejsza obwód ciała oraz oczyszcza organizm.

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest modelowanie ciała zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a w czasie pierwszej wizyty podpowiemy jaki zabieg będzie najlepszy.