Innowacyjny gabinet kosmetologiczny

DermaDent – piękno w Twoim zasięgu…

Gabinet kosmetologiczny DermaDent

Konkurencja na rynku z zakresu usług kosmetologicznych, a także rosnące wymagania Klientów sprawiły, że zwykły manicure czy pedicure już nie wystarczy, aby poczuć się wyjątkowo.

Dlatego też, z myślą o kobietach, jak i mężczyznach, pragnących zadbać o siebie i swoje ciało, powstała nasza Klinika Kosmetologiczna DermaDent. U nas znajdziecie bogatą ofertę zabiegów z zakresu kosmetologii ciała i twarzy, medycyny estetycznej, laseroterapii oraz kosmetyki i zabiegów SPA.

Nasze gabinety wyposażone są w innowacyjny i najwyższej jakości sprzęt. Nasz doskonale wykształcony oraz doświadczony personel to gwarancja skuteczności zabiegów i wymiernych efektów nawet w najtrudniejszych przypadkach.

W DermaDent znajdziesz szeroki wybór zabiegów z zakresu kosmetologii ciała (m.in. zabiegi Endermologie®: Lipomassage™ i Endermotherapie™; karboksyterapia i mezoterapia), które doskonale wpłyną na wygląd naszego ciała oraz samopoczucie. Ponadto, wykonujemy depilację laserową za pomocą medycznego lasera diodowego Cynosure® Palomar VECTUS®, trwale usuwającą owłosienie.

W swojej ofercie posiadamy także bardzo duży wybór zabiegów z zakresu kosmetologii twarzy (m.in. Endermologie®: Endermolift™; terapia światłem LED; kuracje anti-aging; peelingi medyczne; mikrodermabrazję korundową; mezoterapię bezigłową i mikroigłową), dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z bardzo zróżnicowanymi problemami skórnymi i odpowiednio zadbać o każdą cerę.

Gabinet medycyny estetycznej

U nas wykonasz również zabiegi medycyny estetycznej, takie jak: botox, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym czy mezoterapię igłową.

Wielu naszych Klientów, decydując się na kompleksowe zabiegi z zakresu kosmetologii ciała, czy twarzy wybiera również masaże relaksacyjne i zabiegi SPA. Niwelują one stres, zmęczenie, pozwalają się wyciszyć i odprężyć, zwłaszcza po ciężkim dniu czy tygodniu.

Zapraszamy do naszej kliniki kosmetologicznej w okolicach Sanoka – pozwól odkryć swoje prawdziwe piękno i poczuj się naprawdę wyjątkowo!!!