PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DEPILACJI LASEROWEJ W DermaDent

Written by admin. Posted in Bez kategorii

dermadent-2m

30% RABATU NA KAŻDĄ NOWO ROZPOCZĘTĄ PARTIĘ CIAŁA!!!

Jesień to najlepsza pora, aby rozpocząć depilację laserową.

W DermaDent wykonasz depilację laserową na najbardziej nowoczesnym urządzeniu tego typu na rynku – diodowym laserze Vectus.

Co sprawia, że laser Vectus jest naprawdę wyjątkowy?

Vectus to pierwszy laser wyposażony w czytnik poziomu melaniny, Skintel™. Za pomocą specjalnej głowicy odczytujemy kolor skóry i włosów, by na tej podstawie dobrać moc światła lasera. Stąd też włosy traktowane są „indywidualnie”. Laser działa na dnie ich mieszka, niszcząc go, ale nie ma możliwości poparzenia skóry.

Vectus ma także udoskonalony system chłodzenia – chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwej skóry, a także okolic bikini czy górnej wargi.

Co jeszcze różni to urządzenie od innych laserów? Można go używać także gdy ciało jest opalone, bo przed zabiegiem ustawimy na nowo parametry, które dostosujemy do kolorytu skóry. Dzięki temu odpada planowanie zabiegów, bo na Vectus-a umawiamy się przez cały rok.

Wizyty są też znacznie krótsze, np. całe nogi ok. 45 minut. Laser ma większą głowicę niż inne tego typu urządzenia, co sprawia, że zabieg jest szybszy. Ilość zabiegów uzależniona jest od koloru włosa, jego grubości, gęstości oraz od koloru skóry. Dzięki zaawansowanej technologii, jaką zastosowano w tym urządzeniu, możliwa jest epilacja włosów jasnych oraz wykonanie zabiegu u osób o ciemniejszej karnacji. Konieczny jest cykl 4- 6 zabiegów w odstępach ok. 4-6 tygodni, żeby wszystkie włosy „wyłapać” w fazie wzrostu, bo właśnie wtedy jest najwięcej melaniny, a więc tylko wtedy zabieg jest skuteczny.