Likwidacja cellulitu

Likwidacja cellulitu

Zbliżająca się szybkimi krokami wiosna oraz ciepłe letnie dni to czas, kiedy w naszej garderobie królują sukienki czy zwiewne spódniczki. Jednak nie zawsze perspektywa odsłonięcia ciała nas cieszy. Może to mieć związek przede wszystkim z pojawiającym się cellulitem. W naszym gabinecie kosmetologicznym zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze Klientki chcą pięknie wyglądać i tak też się czuć, dlatego przygotowaliśmy szereg zabiegów, które z pewnością pomogą w likwidacji cellulitu, a tym samym pomogą Paniom odzyskać pewność siebie. Dzięki nowoczesnym metodom, jakie stosujemy w naszym gabinecie szybkie i bezbolesne usuwanie cellulitu jest możliwe.

Likwidacja cellulitu

Cellulit to defekt kosmetyczny, powstający w związku z zaburzeniami przepływu limfy oraz krwi, a także odkładaniem się produktów odpadowych pojawiających się w wyniku przemiany materii. Jest to nieprawidłowość powstająca w rozroście tkanki łączne, której skutkiem jest nierówna skóra. Powstawanie cellulitu można podzielić na cztery główne stadia. Uzależnione są od zaawansowania cellulitu i stopnia jego widoczności.

Pojawiający się cellulit jest zmartwieniem wielu kobiet, bardzo często dotyka także Pań będących w ciąży lub po porodzie. Wygląda nieestetycznie i sprawia, że Pani tracą pewność siebie i chcą jak najszybciej go usunąć. Dlatego też przygotowaliśmy dla naszych Klientek szereg zabiegów, które z pewnością im w tym pomogą. Wykwalifikowani pracownicy wiedzą jak pomóc w takich sytuacjach oraz z pewnością doradzą jaki zabieg będzie dla każdej z Pań najlepszy.

Współczesna kosmetologia oferuje kilka sprawdzonych i niezawodnych sposobów likwidacji cellulitu. Obecnie trwale i skutecznie można go usuwać stosując między innymi mezoterapię igłową, która je najlepsze efekty daje w połączeniu z karboksyterapią.

Zabiegi walczące z cellulitem:

Endermologia – jest masażem podciśnieniowym, który pomaga skutecznie wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę, pobudzić metabolizm oraz likwiduje cellulit. W czasie zabiegu oddziałuje się na tkankę łączną właściwą (skórną i podskórną), która składa się z fibroblastów, odpowiedzialnych za produkcję elastyny i kolagenu.

Mezoterapia bezigłowa – to nowoczesny sposób transportu substancji w leczeniu cellulitu, zmarszczek, przebarwień skóry oraz rozstępów. Pozwala osiągnąć doskonałe efekty oraz znakomicie poprawić kondycję skóry, a także pozbyć się cellulitu, bez konieczności sięgania po rozwiązania jakim są zabiegi chirurgiczne czy zastrzyki. Unikamy tym samym bólu, siniaków, wybroczyn czy zaczerwienienia. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i polecany wszystkim Paniom zmagającym się z cellulitem.

Karboksyterapia – to terapia, która została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Jest to metoda bezpieczna, mało inwazyjna i stosuje się ją głównie do odmładzania skóry, poprawienia konturu twarzy czy walki ze zmarszczkami. Karboksyterapia jest także doskonale sprawdza się w czasie walki z cellulitem, bliznami, rozstępami czy lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej.

Wszystkie Panie zainteresowane ofertą jaką jest likwidacja cellulitu zapraszamy do naszego gabinetu medycyny estetycznej w Sanoku. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy także do zapoznania się z naszym najnowszym artykułem: Modelowanie ciałaRedukcja lokalnych otłuszczeń.