DERMAPEN 4

 

DERMAPEN™ to nowa jakość w zabiegach mezoterapii dzięki opatentowanej technologii AOVN™ – automatycznie pulsujących 16 mikroigieł (każda o średnicy 0,02 milimetra). Technologia AOVN™ (Advanced Oscillating Vertical Needling), która opiera się na takim doborze parametrów nakłuwania skóry, który generuje ich odpowiednią ilość. Dzięki niezwykle wydajnemu silnikowi możliwe jest uzyskanie aż 1920 nakłuć na sekundę! To wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia.

Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 16 molibdenowych igieł, które nie zawierają chromu i niklu – dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych.

DERMAPEN™ pozwala na wprowadzenie substancji czynnych stosowanych w mezoterapii na określoną głębokość w skórze.  Technologia jednoczesnej i pulsacyjnej pracy urządzenia redukuje do minimum dyskomfort Pacjentów. Nakłuwając skórę doprowadzamy do powstawania na niej mikrourazów, które stymulują ją do samoleczenia i uruchamiamy intensywne procesy regeneracyjne.

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3,0 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.

 

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN™ zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort Pacjentów.

Dzięki zabiegowi DERMAPEN™ widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu.

Ponadto, obserwujemy zmniejszenie widoczności porów, redukcję widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.